Úvod k Nikdy to nevzdávej!

21. srpna 2008 v 12:26 |  Nikdy to nevzdávej
Originální název:
Raise your voice!
Žánr: Drama, Hudební, Rodinný, Romantický
Rok výroby: 2004
Režie: Sean McNamara
Popis filmu:
Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije.

Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.
Hrají:
Oliver James (III) role: Jay Corgan John Corbett role: pan Torvald John Gipson role: Saxophone Player Rita Wilson role: Francis Fletcher Kat Dennings role: Sloane Lauren C. Mayhew role: Robin Childers Johnny K. Lewis role: Engelbert 'Kiwi' Wilson Hilary Duff role: Teresa 'Terri' Fletcher T.J. Thyne role: Emcee Jason Ritter role: Paul Fletcher Robert Trebor role: pan Wesson Michael Marchand role: Choir Boy Fred Meyers role: Matthew Marshall Manesh role: Cabbie Shauney Baby role: Drummer Steven T. Palmer role: Street Drummer Barry Stock role: Three Days Grace Dana Davis role: Denise Gilmore Neil Sanderson role: Three Days Grace Sean McNamara role: Doctor Mark Farley Gibby Brand role: pan Holcomb Raquel C. Rischard role: Rosie Seis Cuerdas role: Flamenco Guitarists James Avery role: pan Gantry David Keith role: Simon Fletcher Portis Hershey role: Piano Player Davida Williams role: Lauren Rebecca De Mornay role: Aunt Nina Kyle Downes role: Not named Christopher Mauldin role: School Choir Drummer Carly Reeves role: Kelly Brad Walst role: Three Days Grace Josh Kuhn role: Bacon Flip Mitch Rotter role: Folk Singer Adam Gontier role: Three Days Grace Lindsay Roth role: Violinist
Filmový štáb:
Režie Sean McNamara

Scénář
Mitch Rotter
Sam Schreiber

Produkce
Mark Kaufman
Toby Emmerich
Matt Moore
Matthew A. Thomas
Sean McNamara
Christina Lambert
William Shively
Todd Lewis
A.J. Dix
Avram 'Butch' Kaplan
Troy Rowland
Sara Risher
Brad Jensen
Anthony Rhulen
David Brookwell

Hudba
Aaron Zigman
Machine Head
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama